WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Recenzie

Prečo je Kratom Bird najlepší slovenský e-shop s Kratomom?

Sme skutočne hrdí na svoju kvalitu, spoľahlivosť a spokojnosť našich klientov. Vďaka širokej ponuke prémiových kratomových produktov, bezkonkurenčným cenám a bleskovému doručeniu sme si získali povesť najlepšieho obchodu s kratomom v Európe. Zažite ten rozdiel s Kratom Bird a pozdvihnite vašu kratomovú cestu na novú úroveň. Objednajte si teraz a presvedčte sa, prečo sme cieľovou destináciou pre milovníkov kratomu na celom kontinente. Ale to nie je všetko, Okrem toho ponúkame...

 

Testované v laboratóriu

Laboratórne testovaný Kratom

S naším laboratórne testovaným kratomom môžete mať pokojnú myseľ. Prioritou je pre nás kvalita a zaručujeme, že každý produkt spĺňa prísne testovacie normy pre vašu spokojnosť a bezpečie.

Bezpečné platby

Bezpečné platby

Využívajte bezproblémové transakcie so zabezpečenými platbami kartou a bankovým prevodom. Dávame prednosť vášmu pohodliu a ponúkame viacero bezpečných možností platieb pre bezproblémové nakupovanie.

Rýchle doručenie

Rýchle celosvetové doručenie

Garantujeme rýchle odoslanie! Objednajte si zásielku do 12:00 od pondelka do piatku a využite rýchle doručenie kuriérom DHL Express (1-2 dni) alebo UPS (3-7 dní).

Zákaznícka podpora

Kvalitná zákaznícka podpora

Náš výnimočný tím zákazníckej podpory sa snaží poskytovať vynikajúcu pomoc. Radi vám pomôžeme a poradíme.

Kategórie

Vyberte si medzi zeleným, červeným, bielym alebo žltým Kratomom. Ktorý z nich je váš obľúbený?

Získajte prehľad o tom, ako pracujeme v Kratom Bird!

play icon Prehrať Video

Kúpte si prémiový Kratom ešte dnes

Bývanie na Slovensku by nemalo obmedzovať váš prístup k špičkovému kratomu. Náš bezproblémový proces objednávania a kvalitná zákaznícka podpora vám uľahčia objednávanie kratomu vo forme prášku z pohodlia vášho domova. Preskúmajte našu širokú ponuku kratomových produktov ešte dnes a objavte dokonalý bylinný pôžitok z najlepšieho kratomového e-shopu v EÚ.

 


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.