CREDIT CARD IS NOW WORKING ON WWW.KRATOMBIRD.COM! 

Recenzie

White Elephant Kratom

result is 0
sku is WHITE ELEPHANT sample sku is White Elephant Kratom-Sample now it is 2024-04-16 11:53:11
current year and month is 2024-04
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
WHITE ELEPHANT
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is WHITE ELEPHANT sample sku is White Elephant Kratom-Sample now it is 2024-04-16 11:53:11
current year and month is 2024-04

test test test 5439,sample item sku is White Elephant Kratom-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Zažite White Elephant Kratom, tento výnimočný produkt je známy svojimi nezvyčajne veľkými listami, ktoré pripomínajú uši slona, symbolizujúce jeho silný stimulujúci účinok na energiu. Dokonalý spôsob, ako zvýšiť vašu energiu a sústrediť sa počas celého dňa!

Náš White Elephant Kratom sa zberá v regióne Jongkong na Indonézii, kde bujné prostredie prispieva k jeho kvalitatívnym a silným vlastnostiam. Každý list je starostlivo vybraný, aby sa zabezpečil produkt najvyššej kvality a čistoty.

Ponúkame Kratom v rôznych balíčkových veľkostiach - od 15g do 1kg - takže si môžete vybrať množstvo, ktoré najlepšie vyhovuje vašim osobným potrebám.

V spoločnosti Kratom Bird môžete mať úplnú dôveru, že kupujete udržateľný produkt. Naše produkty s obsahom Kratomu sú 100% prírodné a vyrábané pod prísnnym kontrolným procesom, aby sa zabezpečila čistota a bezpečnosť produktu.

Ste pripravení prebudiť svoje zmysly s pomocou White Elephant Kratom? Zrealizujte svoju objednávku ešte dnes a dovoľte nám vám ukázať, prečo je Kratom Bird vašou prvou voľbou pre premium Kratom na Slovensku.

Máte záujem vyskúšať White Elephant Kratom bez nákladov? Dozviete sa viac o tom, ako môžete získať bezplatnú vzorku vo vašej objednávke tu.

Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.