WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Recenzie

Žltý Kratom

KRATOM PREDÁVAME VÝHRADNE AKO SUROVINU K VÝROBE MYDIEL A INÉ PÍLINGOVÉ POUŽITIA. NIE JE URČENÝ NA KONZUMÁCIU ČLOVEKOM! VIAC V NAŠICH OBCHODNÝCH PODMIENKACH.

Vydajte sa na cestu plnú tepla a pozitívnej nálady so žltým yellow kratomom, ktorý je k dispozícii exkluzívne na Kratom Bird. Naša starostlivo vybraná kolekcia prémiových odrôd žltého yellow kratomu ponúka jedinečný a podmanivý zážitok pre milovníkov kratomu na Slovensku. Žltý Yellow Kratom, obľúbený pre svoje vyvážené a povznášajúce vlastnosti, vyžaruje upokojujúcu žiaru, ktorá dokáže rozjasniť váš deň. Preskúmajte odtiene našej rozmanitej ponuky žltého kratomu, pričom každá odroda sa môže pochváliť vlastnými pozoruhodnými vlastnosťami a potenciálnymi výhodami. Od podpory pocitu pohody a uvoľnenia až po podporu jemného energetického povzbudenia pri vašom použití je žltý kratom príjemným spoločníkom na vašej prírodnej bylinnej ceste. Dôverujte nám, ak chcete získať produkty žltého yellow kratomu najvyššej kvality, vyrobeného s maximálnou starostlivosťou a podrobené prísnemu laboratórnemu testovaniu. Povzbuďte svoje zmysly a oddávajte sa zlatistým odtieňom žltého kratomu. Nakupujte teraz a odhaľte žiarivé možnosti žltého kratomu s Kratom Bird.

Filter

Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

4 položiek

na stránku
 1. GOLD MAENG DA
  Vypredané
 2. AKCI
  YELLOW SUMATRA
  Vypredané
 3. AKCI
  YELLOW KASUNG
  Vypredané
 4. YELLOW BORNEO
  8,27 €  - 50g

  • [SELECT]
  • 50g
  • 100g
  • 250g
  • 500g
  • 1kg

Filter

Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

4 položiek

na stránku


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.