WE ARE CLOSED DECEMBER 1 TO BE ABLE TO RECEIVE THE SHIPMENT OF NEW BATCHES/PRODUCTS. NO ORDERS WILL BE PROCESSED ON FRIDAY!

Recenzie

Zaistenie kvality

Testované v laboratóriu

V Kratom Bird sme nesmierne hrdí na náš dôraz na kvalitu a na maximálnu starostlivosť, ktorú venujeme našim váženým zákazníkom. Ako súčasť našej pevnej oddanosti robíme dôkladné laboratórne testy všetkých našich produktov mitragyna speciosa predtým, ako ich dáme do predaja.

Rozumieme, že vaše fyzické a duševné zdravie je mimoriadne dôležité, a chceme zabezpečiť, aby každý produkt, ktorý od nás dostanete, spĺňal najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Preto každú šaržu podrobujeme komplexnému testovaniu, ktoré realizujú dôveryhodné nezávislé laboratóriá tretích strán. Tieto testy sa vykonávajú s cieľom overiť čistotu a celkovú integritu našich produktov.

Vďaka prísnemu procesu zabezpečenia kvality starostlivo testujeme rôzne potenciálne kontaminanty a látky, ktoré by mohli ohroziť bezpečnosť našich produktov. Naše komplexné laboratórne testovanie sa zameriava najmä na prítomnosť baktérií

  • E. Coli
  • Kvasiniek Plesní
  • Salmonely
  • Enterobaktérií
  • T'ažkých kovov
Zaručená kvalita

Týmito testami vám chceme poskytnúť úplný pocit istoty, že výrobky, ktoré si u nás zakúpite, sú dôkladne preskúmané a neobsahujú škodlivé prvky.

Chápeme, že je nevyhnutné zabezpečiť transparentnosť, a preto sme hrdí na to, že môžeme našim zákazníkom sprístupniť výsledky našich laboratórnych testov. Ak máte akékoľvek otázky alebo chcete získať prístup k našim podrobným laboratórnym reportom, neváhajte nás kontaktovať. Vážime si vašu dôveru a sme odhodlaní poskytovať vám produkty najvyššej kvality podložené vedeckým osvedčením.

Keď si vyberiete Kratom Bird, môžete si byť istí, že nakupujete u firmy, ktorej skutočne záleží na vašej spokojnosti. Aj naďalej budeme uprednostňovať zdravie a spokojnosť našich zákazníkov dodržiavaním našich prísnych laboratórnych testovacích postupov a pevného záväzku k zabezpečeniu najvyššej kvality.

Dôvera

Ďakujeme, že ste si vybrali Kratom Bird. Tešíme sa, že vám môžeme poskytnúť výnimočné služby a zážitky, za ktorými stojí naša oddanosť dokonalosti a spokojnosti zákazníkov.

Kontaktujte nás, ak máte nejaké nápady alebo sa chcete zúčastniť na laboratórnych správach.