Recenzie

GOLD MAENG DA

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Gold Maeng Da Kratom od Kratom Bird je viac ako len prášok z kratomu; je to zážitok v podobe čistého zlata. Špeciálnou metódou sušenia získavame tento jedinečný zlatý prášok. Táto zlatá farba neznačí len jeho vynikajúcu kvalitu, ale aj jeho miesto v spektre kratomu. Žlté kratomové produkty často predstavujú harmóniu medzi oživujúcim bielym kratomom a uvoľňujúcim červeným kratomom, čím sa náš Gold Maeng Da stáva dokonalou vyváženou silou vo vašich kratomových tyčinkách!

Gold Maeng Da je vyrobený z najlepších zrelých listov kratomu, čím sa zaručuje nezabudnuteľná kvalita a účinok. Tu na Slovensku predstavuje Kratom Bird symbol nekompromisného usilovania o kvalitu a autenticitu. Naša hrdosť spočíva v dodávaní produktov, ktoré prevyšujú očakávania, čo sa odráža v každom grame nášho Gold Maeng Da Kratom.

Keď si vyberiete Kratom Bird, nevyberáte si iba značku produktu - vyberáte si tradíciu excelentnosti. Vstúpte do zlatého veku kratomu s naším Gold Maeng Da a zažite vyváženú silu v každej tyčinke.

Zaujíma vás bezplatný vzorkovací balíček tejto této produkcie? Zistite, ako ho zahrnúť do svojej objednávky tu

Dostupnosť: Vypredané
  • GOLD MAENG DA
Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.