WE ARE CLOSED FOR HOLIDAYS BETWEEN JULY 30 TO AUGUST 14, LAST DAY WE SHIP ORDERS ARE MONDAY JULY 29 BEFORE 12.00 CET!
ALL ORDERS MADE DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED THURSDAY AUGUST 15!

Recenzie

PLANTATION GREEN MAENG DA

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Z najstarších stromov Maeng Da sme vytvorili niečo výnimočné; náš vlastný Plantation Green Maeng Da. Odoberaním odrezkov zo stromov Maeng Da sme vyvinuli rastlinu Kratom, ktorá je superiorná vo kvalite a účinku.

Každý list nášho Plantation Green Maeng Da nesie tradíciu a silu svojho pôvodu. Pestované pod starostlivým dohľadom, naši farmári sa starajú o každú rastlinu, aby zabezpečili, že dostane všetku výživu a starostlivosť potrebnú na rozkvit. Rozdiel medzi divoko rastúcim a na plantážach pestovaným Kratomom je jasný; náš Plantation Green Maeng Da je výsledkom starostlivo kontrolovaných podmienok, ktoré zaručujú optimálny rast a zrelosť. Tento proces prináša bohatší, hlbší a konštantnejší zážitok - každýkrát.

Rovnako ako náš obľúbený Green Maeng Da, verzia Plantation ponúka harmonický zážitok, ktorý kombinuje dobré pocity s motiváciou. Ale s ešte hlbšou dimenziou čistoty a sily, priamo z našich vlastných plantáží.

Naša záruka kvality a transparentnosti stojí pevne, každá dávka nášho Plantation Green Maeng Da je dôkazom našej oddanosti čistote, účinnosti a autenticite.

Zažite rozdiel s našim Plantation Green Maeng Da Kratom, dostupným vo flexibilných veľkostiach balenia, ktoré milujete. Objímte dedičstvo najstarších stromov Maeng Da a nechajte tento exkluzívny produkt stať sa súčasťou vašej každodennej rutiny.

Objednajte teraz a zistite, prečo je Plantation Green Maeng Da Kratom zrejmou voľbou pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie v Kratome. Vitajte na ďalšej úrovni pohody s Kratom Bird!

Využite príležitosť zahrnúť vzorky do vašej objednávky a preskúmajte bohaté dedičstvo a neporovnateľnú kvalitu nášho Plantation Green Maeng Da, dozvedieť sa viac o tom tu

Dostupnosť: Vypredané
Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.