CREDIT CARD IS NOW WORKING ON WWW.KRATOMBIRD.COM! 

Recenzie

PLANTATION WHITE MAENG DA

result is 0
sku is PLANTATION WHITE MAENG DA sample sku is PLANTATION WHITE MAENG DA-Sample now it is 2024-04-16 11:46:55
current year and month is 2024-04
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
PLANTATION WHITE MAENG DA
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is PLANTATION WHITE MAENG DA sample sku is PLANTATION WHITE MAENG DA-Sample now it is 2024-04-16 11:46:55
current year and month is 2024-04

test test test 5439,sample item sku is PLANTATION WHITE MAENG DA-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Náš Plantation White Maeng Da kratom je vo svojej triede sám, produkt, ktorý je rovnako jedinečný ako je osviežujúci. Na našich špecializovaných plantážach sa staráme o každú rastlinu, od rezníc starostlivo vybraných z najstarších stromov Maeng Da, aby sme vytvorili variant, ktorý sa odlišuje od davu.

Rozdiel medzi naším Plantation White Maeng Da a tradične zberaným White Maeng Da spočíva v starostlivosti a presnosti našej kultivácie. Naše kontrolované podmienky zaručujú konštantne vysokú kvalitu, kde každý list dostáva dokonalú rovnováhu živín na rozvoj svojich charakteristických bielych žíl – známych pre ich energizujúci účinok.

Tento starostlivý proces prináša White Maeng Da, ktorý je neprekonateľný vo svojej čistote a dynamike, ideálny pre tých, ktorí hľadajú prírodný príval energie. S 100% prírodným zložením, náš Plantation White Maeng Da ponúka povzbudzujúci zážitok, ktorý sa len ťažko nájde kdekoľvek inde.

Kratom Bird je odhodlaný ponúkať iba to najlepšie a náš Plantation White Maeng Da nie je výnimkou. Každé balenie je sľubom najvyššej možnej kvality a služby, s produktom navrhnutým tak, aby splnil a prekročil vaše očakávania.

Prebudite svoju energiu a zažite nový rozmer vitality s Plantation White Maeng Da Kratom. Učiňte ho súčasťou svojej každodennej rutiny a nechajte Kratom Bird ukázať vám cestu k dynamickejšiemu existencii.

Využite príležitosť zahrnúť vzorky do vašej objednávky a preskúmajte bohaté dedičstvo a neporovnateľnú kvalitu nášho Plantation White Maeng Da, dozviete sa viac o tom tu.

Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.