WE ARE CLOSED DECEMBER 1 TO BE ABLE TO RECEIVE THE SHIPMENT OF NEW BATCHES/PRODUCTS. NO ORDERS WILL BE PROCESSED ON FRIDAY!

Recenzie

Veľkoobchod

Wholesale

Hľadáte spoľahlivú spoločnosť kratom, ktorá dodáva najlepší kratom za najnižšie ceny v Európe? Potom už nehľadajte, kratom bird je súčasťou najväčšej európskej korporácie dodávajúcej kratom v celej EÚ od roku 2016. Snažíme sa ponúkať len ten najlepší kratom a byť originálny pre našich zákazníkov, všetky naše produkty sú testované v laboratóriu a prešli rozsiahla kontrola kvality, aby sme sa uistili, že dovážame len tie najlepšie listy!

Podľa odborníkov má trh s kratomom, najmä v USA, už teraz hodnotu 1,3 miliardy dolárov a Európa ho pomaly dobieha. Nepremeškajte svoju šancu stať sa súčasťou tohto prekvitajúceho trhu, buďte predajcom kratom bird a dodávajte svojim zákazníkom prémiový kratom DNES!

Prečo by ste mali byť
predajcom Kratom Bird?

Ponúkame prémiový kratom!

Naše továrne pracujú s vysoko kvalitnými výrobnými postupmi a nastavujú latku vysoko, aby ju ostatní nasledovali. Dobrý štandard, prax a kvalita sa prejavuje v konečnom výsledku a sme hrdí na to, že využívame odborníkov v tomto odvetví, ktorým záleží na stanovení protokolov osvedčených postupov pre našu výrobu. Sme hrdí na našu továreň. Dnes máme vynikajúci tím kontrolórov kvality, aby sme zaistili skvelý produkt, ktorý môžete predávať svojim zákazníkom!

Sme jediná spoločnosť v Európe, ktorá dezinfikuje naše produkty!

Surovina je dezinfikovaná pomocou UV-C, čo je najefektívnejšia metóda na dezinfekciu kratomu od vírusov a baktérií, a pred exportom sú všetky škatule sterilizované v gama sterilizačných zariadeniach pre ďalšiu vrstvu ochrany proti baktériám a vírusom.

Ponúkame produkty testované v laboratóriu!

Každý hovorí, že svoje produkty testuje v laboratóriu, ale naozaj? Nákupom od nás máte istotu 100 % kratom testovaný v laboratóriu so skutočnými laboratórnymi správami od Eurofins, najväčšej a autorizovanej laboratórnej spoločnosti na svete.

Nízke ceny!

Ponúkame najlepšie veľkoobchodné ceny B2B a B2C v Európe. Od 10 kg do 10 000 kg vám vieme dodať akékoľvek množstvo, ktoré potrebujete, kontaktujte nás ešte dnes a môžeme diskutovať ďalej!

Európsky veľkoobchod

Naša spoločnosť sa nachádza vo Švédsku, čo znamená, že svoju objednávku môžete dostať do niekoľkých dní! spolupracujeme so spoločnosťou FedEx, ktorá dokáže doručiť do týždňa do všetkých európskych krajín za veľmi nízku cenu! Už nemusíte nakupovať z juhovýchodnej Ázie a platiť vysoké poštovné!

Vyplňte formulár
Budeme vás kontaktovať do 24 hodín!