Recenzie

WHITE BALI

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Biely White Bali pochádza z balijskej džungle a zbiera sa v tej istej oblasti, kde zbierame naše červené Red Bali a zelené Green Bali.

Nákup z Kratom Bird vám zaručuje laboratórne testovaný prémiový kratom, ktorý je 100% prírodný a neobsahuje žiadne prídavné látky. Kratom je zbieraný profesionálnymi farmármi. Keď sú listy zrelé, dôkladne sa umyjú, vysušia a potom sa rozomelú na veľmi jemný prášok.

Dostupnosť: Vypredané
  • WHITE BALI
White Bali originates from the Balinese jungle and is harvested from the same area where we harvest our Red Bali and Green Bali, which means that the kratom plants are of top quality!
Viac informácií
Sale LabelÁno
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.