CREDIT CARD IS NOW WORKING ON WWW.KRATOMBIRD.COM! 

Recenzie

PLANTATION RED MAENG DA

result is 0
sku is PLANTATION RED MAENG DA sample sku is PLANTATION RED MAENG DA-Sample now it is 2024-04-16 09:53:22
current year and month is 2024-04
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
PLANTATION RED MAENG DA
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is PLANTATION RED MAENG DA sample sku is PLANTATION RED MAENG DA-Sample now it is 2024-04-16 09:53:22
current year and month is 2024-04

test test test 5439,sample item sku is PLANTATION RED MAENG DA-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Predstavujeme náš nový Plantation Red Maeng Da od spoločnosti Kratom Bird, kde sme zdokonalili umenie pestovania kratomu. Odrezky z stromov Maeng Da sme starostlivo pestovali na našich vlastných plantážach, čo nám umožnilo vytvoriť jedinečnú variantu, ktorá sa radí do vlastnej triedy.

Rozdiel medzi divoko rastúcim a pestovaným kratomom na plantáži je jasný; náš Plantation Red Maeng Da je výsledkom starostlivo kontrolovaných podmienok, ktoré zaručujú optimálny rast a zrelosť. Tento proces prináša bohatší, hlbší a stále konzistentný zážitok - vždy.

Náš Plantation Red Maeng Da má dokonalú rovnováhu upokojujúcich a energetizujúcich vlastností, obohatených prostredníctvom našeho jedinečného systému pestovania. Toto zabezpečuje produkt výnimočnej čistoty a účinnosti, čím zdvíha tradičný zážitok s červeným Maeng Da na novú úroveň.

V spoločnosti Kratom Bird sú kvalita a autenticita vždy na prvom mieste. Naša záväzok týmto hodnotám preniká každou časťou nášho procesu, od plantáže po produkt. Každý balík našeho Plantation Red Maeng Da je dôkazom našej snahy o dokonalosť.

Vyberte si Plantation Red Maeng Da pre vyšší zážitok s kratomom, ktorý spája dedičstvo najlepších stromov Maeng Da s technológiou pestovania budúcnosti. Nechajte túto exkluzívnu variantu, aby sa stala súčasťou vášho denného rituálu a zažite rozdiel s Kratom Bird.

Využite príležitosť a zahrňte vzorky do vašej objednávky a preskúmajte bohaté dedičstvo a neporovnateľnú kvalitu našeho Plantation Red Maeng Da, dozviete sa viac tu.

Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.