WE WILL BE CLOSED TOMORROW, JUNE 21ST, FOR A SWEDISH HOLIDAY. SHIPPING WILL RESUME ON MONDAY, JUNE 24TH!

Recenzie

GREEN HORN

result is 0
sku is GREEN HORN sample sku is GREEN HORN-Sample now it is 2024-06-23 20:20:10
current year and month is 2024-06
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
GREEN HORN
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is GREEN HORN sample sku is GREEN HORN-Sample now it is 2024-06-23 20:20:10
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is GREEN HORN-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

V srdci oblasti Kalimantan, kde mocné rieky Bornea presekávajú bujnú zeleň, rastie charakteristická rastlina kratom, ktorej listy sa krútia ako veľkolepé rohy. Práve tu starostlivo zbierame náš White Horn, Red Horn a našu hviezdu – Green Horn.

Green Horn Kratom nie je len produkt – je to symfónia prírody, ktorá je jemne naladená s vlastným rytmom Zeme. Užívatelia si ho vážia pre jeho schopnosť jemne upokojiť a vyvážiť víriaci sa um, zatiaľ čo ponúka jemný nárast energie po kúpeli. Predovšetkým je to druh kratomu, ktorý pomáha ukľudniť sa, sústrediť sa a nájsť vnútorný pokoj.

V spoločnosti Kratom Bird sme hrdí, že môžeme predstaviť Green Horn Kratom, nový drahokam v našej kolekcii produktov vysokej kvality. Každý list je ručne zbieraný so starostlivosťou, aby sa zabezpečil čistý a silný zážitok.

Naša oddanosť čistote a sile nie je odzrkadlená len v našom meticulóznom procese zbierania, ale aj v prísnych kontrolách kvality, ktoré uplatňujeme. Chceme, aby ste mali istotu, že každé balenie obsahuje bezpečný a prírodný produkt.

Objavte čaro Green Horn Kratomu a nechajte sa očariť vašimi zmyslami. Vyberte si ideálnu veľkosť balenia, od pohodlného 15g balíčku až po štedrú 1kg možnosť, prispôsobenú individuálnym potrebám každého užívateľa.

Prípravte sa byť zvádzaný Green Horn Kratomom. Objednajte si svoje zelené dedičstvo priamo z srdca Bornea v spoločnosti Kratom Bird dnes – a sľubujeme, že kúzelná cesta len začala.

Zaujíma vás bezplatný vzorkovací balík tohto produktu? Zistite, ako môžete zahrnúť vzorky do vašej objednávky tu

Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.