Recenzie

Časté otázky

Objednávka a platby

Aké spôsoby platby akceptujete?

Bankový prevod a kreditná karta.

Ako zistím, ktoré produkty si vybrať?

Kratom Bird netvrdí ani neodporúča používať naše produkty na liečbu akéhokoľvek typu zdravotných problémov. Pred nákupom odporúčame urobiť si vlastný prieskum a použiť rozlišovaciu schopnosť. Ak máte záujem o všeobecné informácie o vlastnostiach kmeňa alebo obľúbených produktoch, kontaktujte nás.

Kto si môže objednať vaše produkty?

Ak si chcete objednať u Kratom Bird, musíte mať osemnásť (18) rokov alebo viac a súhlasiť s našimi zmluvnými podmienkami v celom rozsahu. Kliknutím sem zobrazíte všetky podrobnosti o našich zmluvných podmienkach.

Prečo sa moja objednávka oneskorila?

Vaša objednávka sa mohla oneskoriť alebo zrušiť z nasledujúcich dôvodov: Zatiaľ sme nedostali platbu – overte, či bola platba bankovým prevodom alebo kreditnou kartou odoslaná správne. Ak vaša objednávka nie je prítomná ani po prihlásení do svojho účtu, aby ste skontrolovali stav a stále ste nedostali e-mail s potvrdením objednávky, možno sme ju nedostali. V takom prípade nás okamžite kontaktujte. Vo vašej objednávke môžu chýbať kľúčové informácie potrebné na odoslanie.

Doprava

Doručujete na Slovensko?

Áno!

Dodávate tovar do mojej krajiny?

Doručujeme do všetkých krajín sveta okrem Švédska, Dánska, Nórska a Fínska.

Aké druhy dopravy ponúkate?

Všetky naše zásielky sú odosielané prostredníctvom DHL Express, ktorý vám balík doručí do 1-2 pracovných dní, alebo FedEx, ktorý bude trvať 5 až 7 dní. Kliknutím sem sa dozviete viac o doprave.

Čo je dodanie v ten istý deň?

Pokiaľ bude vaša objednávka zadaná pred naším uzávierkovým časom 12:00 PST počas pracovných dní, bude odoslaná v ten istý deň popoludní. Doručenie v ten istý deň neznamená, že svoju objednávku dostanete v ten istý deň, keď bola zadaná alebo odoslaná.

Ako môžem sledovať svoj balík?

Sledovanie je zahrnuté v e-maile s potvrdením o odoslaní, ktorý sa odošle krátko po odoslaní objednávky. Tento e-mail vám poskytne sledovacie číslo vášho balíka a odkaz na webovú stránku prepravcu. Upozorňujeme, že aktualizácie sledovania môžu byť oneskorené. Nemôžeme vám pomôcť s vaším balíkom počas jeho prepravy, pokiaľ neuplynul dátum zaručeného doručenia.

Moja adresa je nesprávna. Môžem to opraviť?

Ak vo svojej adrese zaznamenáte chybu, okamžite nás kontaktujte. Môžeme byť schopní vykonať opravu, pokiaľ vaša objednávka nebola odoslaná. Ak bola vaša objednávka odoslaná s nesprávnou adresou, môžete kontaktovať spoločnosť DHL, aby vám zmenila adresu!

Legislatíva

Je kratom legálny?

Právny status kratomu sa v rôznych krajinách a regiónoch líši. V mnohých častiach sveta vrátane Spojených štátov a väčšiny európskych krajín je kratom na osobné použitie legálny. Je však dôležité si uvedomiť, že zákonné predpisy sa môžu líšiť a v niektorých regiónoch môžu platiť špecifické obmedzenia alebo regulácie.

Je kratom na Slovensku legálny?

Bohužiaľ, nemáme aktuálne informácie o zákonnosti na Slovensku.

Otázky k produktom

Čo je kratom?

Kratom, vedecky známy ako Mitragyna speciosa, je tropický neopadavý strom pochádzajúci z juhovýchodnej Ázie. Patrí do čeľade kávovníkovitých a už po stáročia sa používa pre svoje liečivé a rekreačné vlastnosti. Listy kratomu obsahujú účinné látky vrátane mitragynínu a 7-hydroxymitragynínu, ktoré interagujú s receptormi v mozgu a vyvolávajú stimulačné alebo sedatívne účinky.

Našich zákazníkov nepodporujeme v konzumácii kratomu, nasledujúce informácie slúžia len na vzdelávacie účely.

Kde kúpiť kratom?

Najlepšie miesto na nákup kratomu je Kratom Bird. Ako hlavná online destinácia pre milovníkov kratomu ponúkame širokú škálu vysokokvalitných kratomových produktov na Slovensku. Či už hľadáte prášok z listov akejkoľvek odrody, náš e-shop vám poskytne bezproblémové a bezpečné nakupovanie. S naším záväzkom ku kvalite, vynikajúcou zákazníckou podporou a rýchlou expedíciou je Kratom Bird vaším zdrojom na nákup prvotriednych kratomových produktov v Európe. Objednajte ešte dnes a preskúmajte našu širokú ponuku pre dokonalý zážitok z kratomu.

Je kratom laboratórne testovaný?

Áno, v Kratom Bird kladieme dôraz na kvalitu a bezpečnosť nášho kratomu. Všetky naše šarže kratomu podrobujeme prísnemu laboratórnemu testovaniu. Vďaka spolupráci s dôveryhodnými nezávislými laboratóriami tretích strán zabezpečujeme, aby náš kratom prešiel komplexným testovaním čistoty a výskytu kontaminantov. Tento záväzok laboratórneho testovania nám umožňuje poskytnúť našim zákazníkom istotu, že dostávajú len kratom najvyššej kvality. Dbáme na transparentnosť a zabezpečenie kvality, vďaka čomu je práve laboratórne testovanie neoddeliteľnou súčasťou nášho procesu.

Aký je najlepší kratom?

Pojem "najlepší" kratom sa môže u jednotlivcov líšiť, pretože závisí od osobných preferencií a požadovaných účinkov. Rôzne odrody kratomu, ako napríklad Maeng Da, Bali a Green Malay, ponúkajú odlišné vlastnosti a výhody. Niektorí uprednostňujú White s bielimy žilami, zatiaľ čo iní dávajú prednosť Green so zelenými žilami. Odporúča sa preskúmať rôzne odrody a experimentovať, aby ste našli tú, ktorá vyhovuje vašim špecifickým potrebám a cieľom. V Kratom Bird ponúkame rozmanitú škálu vysokokvalitných odrôd a druhov kratomu, aby sme vyhoveli individuálnym preferenciám a poskytli optimálny zážitok. Ponúkame aj vzorky prostredníctvom nášho vzorkového rozšírenia. Viac informácií získate tu.

Aké druhy a odrody kratomu existujú?

Kratom sa vyskytuje v rôznych druhoch, ktoré sa bežne označujú ako odrody. Medzi obľúbené odrody kratomu patria Maeng Da, Bali, Borneo, Malay a Thai. Každá odroda má jedinečné vlastnosti. Je dôležité preskúmať rôzne odrody, aby ste našli tú, ktorá sa zhoduje s vašimi požadovanými účinkami. V Kratom Bird ponúkame rozmanitý výber odrôd a druhov kratomu, čo vám umožní vybrať si taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a osobným preferenciám.

Predávate prémiový kratom?

Áno, v Kratom Bird sme hrdí na to, že ponúkame len prémiové kratomové produkty. Náš kratom získavame od serióznych dodávateľov a prioritou je pre nás kvalita.

Môžem získať vzorky kratomu zadarmo?

Áno, môžete! Ponúkame vzorky zdarma prostredníctvom nášho vzorkového rozšírenia, pre viac informácií kliknite tu.

Ako pripraviť kratomový čaj?

Bohužiaľ, kratom nepredávame ako konzumný produkt, preto nemôžeme poradiť, ako si pripraviť čaj z kratomu.

Dá sa kratom pridať do kapsúl?

Technicky áno, ale Kratom Bird nepodporuje našich zákazníkov, aby konzumovali prášok kratomu.

Ako môžem užívať kratom?

Nemôžeme vám poradiť žiadnu formu užívania.

Ako si mám dávkovať kratom?

Ak sa chystáte používať prášok kratomu na svoje hobby aktivity, ako je napríklad výroba kozmetiky, potom odporúčame začať s malými dávkami 1,5 g a potom ich zvyšovať po 0,5 g, kým sa dostanete na svoju preferovanú úroveň.

Má kratom účinok?

Mnohí užívatelia uvádzajú pozitívne skúsenosti s kratomom a považujú ho za účinný na rôzne účely.

Vrátia sa

Aké sú vaše pravidlá vrátenia?

Prosím kliknite sem a pozrite si všetky podrobnosti o našich pravidlách vrátenia.

Kontaktujte nás

Ako sa dostanem k zákazníckemu servisu?

Ak chcete kontaktovať náš tím starostlivosti o zákazníkov, kliknite sem.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.