Recenzie

O nás

Kratom Bird

V Kratom Bird sa riadime našimi kľúčovými hodnotami, ktoré sú základom filozofie a činnosti našej firmy. Poctivosť a dôveryhodnosť, služby a zodpovednosť, kompetentnosť a šikovnosť, spolupráca a inovácie sú zásady, ktorými sa riadime pri poskytovaní výnimočných zážitkov našim váženým zákazníkom.

Našu cestu sme začali v roku 2012, keď sme sa začali osobne zaujímať o rastlinu kratom. Keďže sme si všimli, že trh potrebuje spoľahlivé a vysokokvalitné výrobky, vydali sme sa na misiu, ktorej cieľom je revolúcia v tomto odvetví. Dôkladne sme skúmali rastlinu, skúmali trh a hľadali dôveryhodných dodávateľov. Neboli sme spokojní s existujúcimi nedostatkami v odvetví, preto sme sa rozhodli navštíviť priamo zdroj - juhovýchodnú Áziu - a nadviazať priamu spoluprácu s farmármi.

Prečo nakupovať v Kratom Bird?

Vynikajúci dodávateľský reťazec

Základom našej činnosti je dokonalý logistický reťazec!

Dnes sa môžeme pochváliť dobre vybaveným skladom, z ktorého denne expedujeme naše produkty. Starostlivo sme získali najčistejší kratom od stabilných dodávateľov, čo nám zabezpečuje profesionálny a spoľahlivý obchodný vzťah. Tým, že sme odstránili sprostredkovateľov, môžeme udržiavať prísnu kontrolu kvality a dohliadať na celý proces, od zdroja až po balenie. Každá šarža je po príchode podrobená komplexnému laboratórnemu testovaniu, čo je zárukou dodržania najvyšších štandardov.

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť

V Kratom Bird dávame prednosť skúsenosti zákazníka!

Náš užívateľsky prívetivý e-shop, starostlivo vytvorený so zameraním na používateľské rozhranie a zážitok, zabezpečuje bezproblémové a bezproblémové prezeranie a objednávanie. Snažíme sa poskytovať špičkové služby zákazníkom a úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme pochopili ich potreby a preferencie.

Kratom najvyššej kvality

Bird, vták, naša značka, symbolizuje otvorenosť, slobodu a dôveru!

Predstavuje naše jasné poslanie ponúkať len čistý, prémiový a kvalitný kratom za revolučné ceny. Pevne veríme, že každý by mal mať prístup k tejto prírodnej alternatíve. V rámci odhodlania k opakovateľnosti a reprodukovateľnosti našich postupov sa snažíme poskytovať konzistentnú dokonalosť v každom aspekte našej podnikateľskej aktivity.

Najlepší zákaznícky servis

V Kratom Bird vnímame úprimnosť a dôveryhodnosť ako základ našich vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi!

Zákaznícke služby a zodpovednosť berieme vážne a uvedomujeme si, že spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. Kompetentnosť a šikovnosť poháňajú náš tím k neustálemu zlepšovaniu a inováciám. Podporujeme spoluprácu a podporujeme inovatívne myslenie, aby sme sa udržali na špičke v tomto odvetví.

Logo Kratom Bird

Pridajte sa k nám na našej ceste za tým najlepším, čo kratom prináša. V Kratom Bird sme sa zaviazali poskytovať výnimočné a dôveryhodné zážitky s kratomom, za ktorými stoja naše základné hodnoty a odhodlanie k dokonalosti.


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.