WE ARE CLOSED DECEMBER 1 TO BE ABLE TO RECEIVE THE SHIPMENT OF NEW BATCHES/PRODUCTS. NO ORDERS WILL BE PROCESSED ON FRIDAY!

Recenzie

O nás

Kratom Bird

V Kratom Bird sa riadime našimi kľúčovými hodnotami, ktoré sú základom filozofie a činnosti našej firmy. Poctivosť a dôveryhodnosť, služby a zodpovednosť, kompetentnosť a šikovnosť, spolupráca a inovácie sú zásady, ktorými sa riadime pri poskytovaní výnimočných zážitkov našim váženým zákazníkom.

Našu cestu sme začali v roku 2012, keď sme sa začali osobne zaujímať o rastlinu kratom. Keďže sme si všimli, že trh potrebuje spoľahlivé a vysokokvalitné výrobky, vydali sme sa na misiu, ktorej cieľom je revolúcia v tomto odvetví. Dôkladne sme skúmali rastlinu, skúmali trh a hľadali dôveryhodných dodávateľov. Neboli sme spokojní s existujúcimi nedostatkami v odvetví, preto sme sa rozhodli navštíviť priamo zdroj - juhovýchodnú Áziu - a nadviazať priamu spoluprácu s farmármi.

Prečo nakupovať v Kratom Bird?

Vynikajúci dodávateľský reťazec

Základom našej činnosti je dokonalý logistický reťazec!

Dnes sa môžeme pochváliť dobre vybaveným skladom, z ktorého denne expedujeme naše produkty. Starostlivo sme získali najčistejší kratom od stabilných dodávateľov, čo nám zabezpečuje profesionálny a spoľahlivý obchodný vzťah. Tým, že sme odstránili sprostredkovateľov, môžeme udržiavať prísnu kontrolu kvality a dohliadať na celý proces, od zdroja až po balenie. Každá šarža je po príchode podrobená komplexnému laboratórnemu testovaniu, čo je zárukou dodržania najvyšších štandardov.

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť

V Kratom Bird dávame prednosť skúsenosti zákazníka!

Náš užívateľsky prívetivý e-shop, starostlivo vytvorený so zameraním na používateľské rozhranie a zážitok, zabezpečuje bezproblémové a bezproblémové prezeranie a objednávanie. Snažíme sa poskytovať špičkové služby zákazníkom a úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme pochopili ich potreby a preferencie.

Kratom najvyššej kvality

Bird, vták, naša značka, symbolizuje otvorenosť, slobodu a dôveru!

Predstavuje naše jasné poslanie ponúkať len čistý, prémiový a kvalitný kratom za revolučné ceny. Pevne veríme, že každý by mal mať prístup k tejto prírodnej alternatíve. V rámci odhodlania k opakovateľnosti a reprodukovateľnosti našich postupov sa snažíme poskytovať konzistentnú dokonalosť v každom aspekte našej podnikateľskej aktivity.

Najlepší zákaznícky servis

V Kratom Bird vnímame úprimnosť a dôveryhodnosť ako základ našich vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi!

Zákaznícke služby a zodpovednosť berieme vážne a uvedomujeme si, že spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. Kompetentnosť a šikovnosť poháňajú náš tím k neustálemu zlepšovaniu a inováciám. Podporujeme spoluprácu a podporujeme inovatívne myslenie, aby sme sa udržali na špičke v tomto odvetví.

Logo Kratom Bird

Pridajte sa k nám na našej ceste za tým najlepším, čo kratom prináša. V Kratom Bird sme sa zaviazali poskytovať výnimočné a dôveryhodné zážitky s kratomom, za ktorými stoja naše základné hodnoty a odhodlanie k dokonalosti.