WE WILL BE CLOSED TOMORROW, JUNE 21ST, FOR A SWEDISH HOLIDAY. SHIPPING WILL RESUME ON MONDAY, JUNE 24TH!

Recenzie

RED INDO

result is 0
sku is RED INDO sample sku is RED INDO-Sample now it is 2024-06-23 22:03:20
current year and month is 2024-06
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
RED INDO
8,27 €  - 50g
result is 0
sku is RED INDO sample sku is RED INDO-Sample now it is 2024-06-23 22:03:20
current year and month is 2024-06

test test test 5439,sample item sku is RED INDO-Sample,Sample enable flag is 1,customer login status is

Popis produktu

Red Indo je vysoko kvalitný kratomový produkt, starostlivo zbieraný z divo rastúcich kratomových rastlín v exotickej džungli Aceh v Indonézii. Táto červená odroda je obľúbená pre svoje silné upokojujúce a relaxačné účinky, ideálne pre tých, ktorí sa chcú po dlhom dni uvoľniť a oddýchnuť si.

Red Indo ponúka prirodzený spôsob, ako zmierniť nepohodlie a vytvoriť hlboký pocit pohody, čo z neho robí ideálny prostriedok na dosiahnutie úplnej relaxácie a vnútorného pokoja.

Ponúkame Red Indo v rôznych veľkostiach balení, od 15g do 1kg, takže si môžete vybrať ideálne množstvo podľa svojich potrieb. Či už ste začiatočník alebo skúsený používateľ, máme pre vás tú správnu veľkosť.

V Kratom Bird sme hrdí na to, že dodávame produkty najvyššej kvality. Každé balenie Red Indo prechádza prísnymi kontrolami kvality, aby sme zaistili, že každý raz dostanete produkt najvyššieho štandardu.

Vyskúšajte Red Indo ešte dnes; sme presvedčení, že tento produkt sa stane vaším novým obľúbeným prostriedkom na relaxáciu a pohodu!

Objednajte teraz a sami pocítite ten rozdiel. Ak ste zvedaví a chcete vyskúšať pred kúpou, ponúkame aj zdarma vzorky. Zistite, ako môžete zahrnúť vzorky do svojej objednávky tu

Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.