WE WILL BE CLOSED TOMORROW, JUNE 21ST, FOR A SWEDISH HOLIDAY. SHIPPING WILL RESUME ON MONDAY, JUNE 24TH!

Recenzie

GREEN THAI

test test test 5439,sample item sku is none,Sample enable flag is 0,customer login status is

Popis produktu

Green Thai Kratom je prémiový druh z Thajska, známy svojimi osviežujúcimi a energizujúcimi účinkami. Naše produkty Kratom sú vyrábané podľa prísnych štandardov kontroly kvality a listy sú starostlivo čistené, aby zaručili najvyššiu kvalitu.

Náš Green Thai Kratom je obľúbený medzi začiatočníkmi aj skúsenými používateľmi Kratomu vďaka jeho vyváženému účinku. Poskytuje príjemnú zmes energie a pohody po sprche, čo ho robí ideálnym na každodenné použitie.

V Kratom Bird môžete byť istí, že kupujete najlepší zelený kratom na trhu. Ponúkame náš Green Thai Kratom v rôznych veľkostiach balení, od 15g do 1kg, aby ste si mohli vybrať presne to množstvo, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Objednajte si teraz online a zažite rozdiel, ktorý môže náš Green Thai Kratom urobiť vo vašom živote! Preskúmajte tiež ďalšie produkty v našom sortimente, ako napríklad Red Bali Kratom alebo White Maeng Da Kratom.

Máte záujem o bezplatnú vzorku tohto produktu? Zistite, ako môžete zahrnúť vzorky do vašej objednávky tu

Dostupnosť: Vypredané
  • GREEN THAI
Viac informácií
Sale LabelNie
Testované v laboratóriu

Laboratórne testované

Tento produkt je laboratórne testovaný certifikovanou treťou stranou

Mitragyna Speciosa

100 % Mitragyna Speciosa

Zaručujeme vám len 100% mitragyna speciosa bez pridaných syntetických zložiek

Žiadne prísady

Žiadne prídavné látky

Bez prídavných látok, pesticídov, vírusov a baktérií.

Chcete nahrať hodnotenie?
Hodnotiť môžu iba registrovaní používatelia.
Prosím, prihláste sa alebo vytvorte účet
Napísať hodnotenie


SEK is Now Our Standard Currency for Payments

Please be aware that we have discontinued our partnership with PayU and have now partnered with Viva Wallet for all our payment processing needs. However, it's important to note that Viva Wallet processes payments in Swedish Krona (SEK). We understand this change from Euro to SEK might be significant for our customers. To assist with this transition, our website will continue to display prices in Euros to provide a clear reference for the exchange rate between SEK and Euro. During the checkout process, please note that the total amount will be presented in SEK, and the final charge will be made in SEK.